Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s.r.o., která se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel, se sídlem v Hořovicích, hledá do svého týmu ve středočeském kraji vhodného kandidáta či kandidátku na obsazení této pracovní pozice.

Máš zkušenost s řízením výrobní linky a vedením lidí? Chceš profesně růst? Baví tě technika? Máme pro tebe skvělou příležitost.

Pracovník elektrické údržby

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., praxe výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • logické myšlení, pečlivost, důslednost, zodpovědnost za výsledek
  • znalost AJ a NJ výhodou

CO VÁS ČEKÁ?

  • opravy poruch plně automatických strojů (diagnostika + oprava)
  • kontroly zařízení, preventivní údržba dle plánu
  • spolupráce při instalaci nových zařízení
  • úpravy zařízení ve spolupráci s ostatními odděleními
  • technická podpora za účelem udržení a zvýšení efektivity výroby

MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT:

  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • oběd zdarma/stravenky
  • příjemné prostředí a sehraný kolektiv
  • sportovní a kulturní aktivity
  • firemní akce, vánoční večírek
  • drobné dárky k příležitostem během roku
  • vzdělávací akce, školení
  • nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Masarykova 1404/34a, 268 01  Hořovice-Hořovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25500-38700 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

SAINT-GOBAIN Sekurit Hořovice

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Holmanová
Masarykova 1404
268 01  Hořovice
Česká republika
Telefon: 725 507 232

Powered by LMC